CRM Centrum Regeneracji Motoryzacyjnych
woj. lubelskie

Infolinia:

537 501 659

514 183 598

Oferta

Regeneracja w firmie CRM to wymiana wszystkich podzespołów motorycznych na nowe certyfikowane części, profesjonalny test motoryczny polegający na odwzorowaniu warunków panujących podczas pracy koła dwumasowego w aucie oraz wyważenie statyczno-dynamiczne.

Na czym polega regeneracja koła dwumasowego?

Regeneracja koła dwumasowego to nic innego jak wymiana wszystkich podzespołów motorycznych odpowiadających za poprawną pracę koła dwumasowego. Nowe podzespoły montujemy do oryginalnej wypiaskowanej i wyważonej obudowy. Taka naprawa pozwala nam przywrócić część do 100%-wej sprawności. Po regeneracji wszystkie części są wyważane i sprawdzane na specjalistycznym stanowisku diagnostycznym.

Jakie są główne argumenty przemawiające za regeneracją koła dwumasowego

Przede wszystkim cena. W zależności od stopnia uszkodzeń, regeneracja dwumasy jest przeważnie dwukrotnie, a niekiedy nawet trzykrotnie niższa w porównaniu do zakupu nowej części. Cały układ przeniesienia mocy jest wykonany z solidnych materiałów, których uszkodzenie graniczy z cudem. Właśnie dlatego profesjonalnie wykonana regeneracja sprzęgła potrafi przywrócić dwumasę do stanu 100% używalności tak, jak zaraz po zakupie.

Do najczęstszych objawów awarii koła dwumasowego należy hałas i stukanie pochodzące z silnika podczas włączania i wyłączania silnika a także drgania i wibracje motoru podczas pracy na jałowym biegu które mogą prznosić się również na nadwozie pojazdu.

Podzespoły koła dwumasowego to sprężyny, ślizgi, amortyzatory, odboje i łożyska, które mają zadanie wytłumienia nierównej pracy wału korbowego. Poprzez wymianę wszystkich uszkodzonych i zużytych części koła dokonujemy regeneracji, a następnie szlifu powierzchni ciernej i wyważenie. Takie koło dwumasowe jest pełnowartościowym i nie odbiega oryginałowi pod względem jakości .

Zwykłe koło zamachowe to jeden element, który trudno popsuć. Dwumasowe koło zamachowe tylko z zewnątrz wygląda podobnie, w środku ma skomplikowany tłumik drgań skrętnych. Dwie połączone nim tarcze mogą względem siebie skręcać się nawet o 80 stopni.

Potrzebujesz wyceny?

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w dziedzinie regeneracji kół dwumasowych. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Centrala firmy CRM

CRM Centrum Regeneracji Motoryzacyjnych
ul. Hajdowska 10

20-231 Lublin

tel.     537 501 659

tel.     514 183 598